Atrakcyjna gra oferowana przez Totalizator Sportowy

Totalizator Sportowy oferuje obecnie różnorakie gry. Duży Lotek to jedna z nich. Dlaczego ta gra jest atrakcyjna i na wysłanie kuponu decyduje się nadal wiele osób?
W przypadku Dużego Lotka konieczne jest obstawienie przynajmniej sześciu liczb. To wystarczy, zarówno w przypadku standardowego Dużego Lotka, jak i gry Lotto Plus. Jeśli chce się zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej, można zdecydować się na grę systemową, gdzie możliwe jest obstawienie nawet dwunastu numerów. Trzeba jednak pamiętać, że gra systemowa zazwyczaj jest znacznie droższa. Zaletą systemu jest jednak to, iż trafienie szóstki przynosi więcej pieniędzy niż jedynie główna wygrana. Lotto Plus to dodatkowa opcja, która pozwala na zwiększenie prawdopodobieństwa wygranej.

 

Wyniki losowania dużego lotka można znaleźć przede wszystkim w punktach sprzedaży zakładów. Zazwyczaj są one wydrukowane, a jeśli akurat ich nie ma, można o to poprosić. Inną możliwością jest sprawdzenie kuponu samodzielnie w kolekturze. Wystarczy zeskanować kupon pod specjalnym skanerem i w ten sposób można sprawdzić, jaką wygraną udało się uzyskać.

 

You may also like...

Comments are closed.