Agroturystyka Trzebiatów dla dorosłych i dzieci

Coraz więcej osób decyduje się na spędzenie urlopu z dala od miejskiego zgiełku, w ciszy i spokoju. Właśnie z tego powodu agroturystyka przeżywa obecnie swoje złote lata. Czasem wystarczy zakwaterowanie w wiejskim gospodarstwie i kontakt z naturą, wiele osób decyduje się jednak na to, aby spróbować, jak wygląda inne życie w praktyce i wakacje łączą z pracą na gospodarce.

Agroturystyka Trzebiatów

Trzebiatów leży na Pobrzeżu Szczecińskim, nad rzeką Regą, w odległości ok. 8 km od Morza Bałtyckiego. Właśnie ta atrakcyjna lokalizacja sprawia, że agroturystyka Trzebiatów rozwija się bardzo prężnie. Miasto posiada dobrze rozwiniętą infrastrukturę turystyczną a także działa tam wiele lokali gastronomicznych i usługowych, także turyści nie są zbytnio odcięci od cywilizacji. Być może warto zacząć od takiej formy wypoczynku.

Trzebiatów atrakcje dla dzieci

Trzebiatów i okolice spodobają się nie tylko szukającym spokoju dorosłym, ale także dzieciom. Trzebiatów atrakcje dla dzieci to między innymi zlokalizowany w Niechorzach Park Miniatur Latarni Morskich a także wiele pięknych plaż.

 

You may also like...

Comments are closed.